Sitemap
Ana Sayfa > Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş. web sitesindeki görüş, bilgi ve veriler gecikmeli olarak sunulmakta olup, herhangi bir anda gerçek görüş, bilgi ve verilerle farklılık gösterebilmektedir. Sitedeki görüş, bilgi ve verilerin doğruluğu ve güvenilirliği Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş. tarafından azami özen gösterilerek takip edilmekte ve bu görüş, bilgi ve verilerin, teknik imkanlar ve hukuki kısıtlamalar çerçevesinde mümkün olan düzeyde güncelliği sağlanmaya çalışılmaktadır. Ancak, bu özene rağmen, yine de site üzerinde, Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş.’nin isteği ve/veya bilgisi dışında, yanlış veya eksik veya gecikmiş, görüş, bilgi ve verilerin bulunması yüzünden doğabilecek bir durumda Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş.’nin herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitede sunulan görüş, bilgi ve veriler, yatırımcılara, kendi oluşturacakları yatırım kararlarında yardımcı olmayı hedeflemekte olup, herhangi bir yatırım aracını alma veya satma yönünde yatırımcıların kararlarını etkilemeyi amaçlamamaktadır. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan görüş, bilgi ve veriler arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, sözkonusu kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

İMKB piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen İMKB’ye ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Hisse senedi bilgileri İMKB kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. Piyasa verileri Matriks tarafından sağlanmaktadır.

İMKB isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. İMKB ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen İMKB’ye ait olup, tekrar yayınlanamaz.

Sayfalarda yer alan analizler Alkhair Capital Menkul Değerler A.Ş.’ye aittir.İzin alınmadan veya kaynak gösterilmeden başka yerde kullanılamaz.